eskaINFO

Informacje

Portal ESKA INFO zawiera newsy lokalne przygotowywane przez reporterów radiowych oraz redakcję internetową Radia ESKA. Treść portalu uzupełnia przegląd wiadomości z innych serwisów, ciekawostki dotyczące poszczególnych miast, a także aktualizowane na bieżąco informacje o pogodzie i sytuacji na drogach.
 

ESKA INFO działa od 13 lipca 2015 roku. Prezentuje informacje z 11 miast: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Trójmiasta, Aglomeracji Śląskiej, Łodzi, Lublina, Rzeszowa, Szczecina i Bydgoszczy.
 

ESKA INFO to nowa jakość w polskim Internecie. Dzięki połączeniu wieloletnich doświadczeń newsroomu radiowego z umiejętnościami redakcji internetowej, Czytelnik może zaoszczędzić czas, poszukując najważniejszych newsów ze swojego miasta i regionu. Ogromnym atutem portalu jest innowacyjny system agregacji treści z innych mediów, głównie lokalnych, które dotychczas nie miały szansy przebić się z przekazem poza dzielnicę czy miasto. Jednym z ważniejszych elementów tej innowacyjności jest uwzględnianie popularności agregowanych treści w mediach społecznościowych, a w szczególności wśród fanów Radia ESKA na Facebooku. ESKA INFO to także platforma do szerokiej współpracy z miejskimi blogerami, przewodnikami, miłośnikami fotografii i historii.

Marki powiązane

Kontakt

Redakcja:
EskaINFO.pl
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. +48 781 818 830
redakcja.eskainfo@grupazpr.pl


Dział Reklamy:
TIME SA
ul. Jubilerska 10
04-190 Warszawa
tel. + 48 22 516 45 00
reklama.eskainfo@grupazpr.pl