Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Informacje

 

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

 

Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE to największe i najstarsze w Polsce wydarzenie targowe szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Impreza o ugruntowanej pozycji zarówno w gronie oferujących, jak i zainteresowanych zakupem nowego lokum.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to największe wydarzenie targowe szeroko rozumianego rynku nieruchomości. Część wystawiennicza jest zawsze uzupełniona programem merytorycznym: wykładami, specjalistycznymi poradami, raportami nt. rynku mieszkaniowego z aktualną ofertą mieszkań, domów i kredytów w poszczególnych województwach.
Dotychczas w Warszawie odbyło się 65 edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. W 2015 roku Murator EXPO rozpoczął organizację targów pod tą marką w Trójmieście i Wrocławiu. W sumie w 2018 roku w wydarzeniach tych udział wzięło 770 wystawców i blisko 51 000 zwiedzających.

Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. W jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.
 

Marki powiązane

Kontakt

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa
tel. +48 22 829 66 37
tel. +48 22 829 66 64
mizdebska@muratorexpo.pl